לאכול בעיניים

זה מתחיל כבר כשאנחנו רואים אותו מהרחוב דרך חלון הראווה, ממשיך עם הריחות שעולים מהתנור והרעש "הנעים" של מכונת הקפה ומתעצם עם המגע הרך והנעים שלו, עוד לפני שנגסנו את הביס הראשון מהקרואסון, כבר התאהבנו והתחלנו ליהנות!!

בעולם של ימינו רוב האנשים נחשפים למוצרים או שירותים דרך האינטרנט - באתר, בבלוג, ברשת חברתית או דרך המייל, המומחיות שלנו היא להעביר את החוויה של הלקוחות שלנו ברשת, בצורה זכירה, מדויקת, מרגשת, אחידה, מקצועית, וכמובן מעוצבת כדי שכבר מהמפגש הראשון ההתאהבות תחל..

קפה עלינו :)

coffe 1

לדרך הזו אנחנו קוראים
RealDesign

העברת החוויה האמתית של הקונדיטוריה לעולם הדיגיטלי והאינטרנטי במדיות השונות בכלים עיצובים, הבנה פסיכולוגית ושימוש בטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר.

בעיננו, עיצוב בעולם אמתי רווי ובסביבה מתקדמת מטרתו לא רק להיות יפה. אלא תפקידו הוא לייצר זכירות, בולטות, ומימוש תשוקותיו של הלקוח. זאת הדרך שמובילה אותנו בעשייה של שיווק ויזואלי

אנחנו עושים זאת בזכות הניסיון הרב שצברנו, מחקר שוק ואפיון מעמיק ותהליך עבודה ייחודי.

אנחנו מאמינים בעיצוב אמתי. עיצוב הוא עיצוב.
לכן בכל פרויקט אנחנו משקיעים ובונים עולם עיצובי שלם ייחודי ותפור בדיוק על פי מידת הלקוחות שלנו, בלי שכפולים, העתקות או תבנית. כל עיצוב מתחיל תמיד מנייר ועיפרון.
*אפילו ללוגו שלנו בחרנו דמות "צ'ארמרית" שמסמלת עבורנו את העיניים שצריכות להתאהב עוד לפני שחוו את השירותים והמוצרים של לקוחותינו.

אין יותר טעים מזה....